  4. JAI Amethyst and Diamond Halo Necklace, Sterling Silver, 8.00MM Cushion Amethyst, 16" + 4" Extension JJH6012N-16-AMDI
JAI  Amethyst and Diamond Halo Necklace, Sterling Silver, 8.00MM Cushion Amethyst, 16
For Live Assistance Call
JAI Amethyst and Diamond Halo Necklace, Sterling Silver, 8.00MM Cushion Amethyst, 16" + 4" Extension JJH6012N-16-AMDI
My Wish List View in Wish List
Shipping Returns Warranties
Shipping Information
Our shipping information...
Return Policies
Our return policies...
Warranties
Our warranties...
Availability: Ships Today (if ordered by 4:00 pm EST)
brand: Style #:
Style #:
Gender:
Women's
Category:
Necklaces
Stock Level:
Only one left in stock
Material:
Sterling Silver
Fetching reviews...
0
out of 5
Overall Rating
97%